Інтелектуальні та захопливі ігри «Шахмати» й «Шашки» з'явилися на світ багато століть тому. Справжній вік цих старовинних ігор покритий таємницями та секретами. Є безліч легенд про винаходження таких логічних ігор, проте історикам так і не вдалося дізнатися, коли були зіграні перші шахові чи шахові партії.
Сьогодні «Шахмати» і «Шашки» є найпоширенішими настільними іграми в усьому світі. Зазвичай, обидві ігри відбуваються на спеціальній дошці, поділеній на рівні квадратні поля (картки). Фірма «Мед» пропонує до продажу дошки для ігор у «Шашки» або «Шахмати» власного виробництва. Виготовляємо дошки для шашок/кромат на сучасному автоматизованому обладнанні з високоякісного, щільного картону, відповідно до всіх вимог євро стандартів якості.
Дошка для шашок, шахів 64 клітини (35 см. х 35 см) — класичне ігрове поле з чорних і білих, що чергуються, 8 на 8 клітин, з розміткою на швах. Вертикальні ряди клітин зазначаються, зліва направо, латинськими літерами (від a до h), а горизонтальні ряди, знизу вгору — числами (від 1 до 8.
Характеристики:
- матеріал: картон;
- розмір берегів: 35 см. х 35 см;
- одностороннє ігрове поле;
- для зберігання дошка складається вдвічі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шашки |
| Ширина ігрового поля | 350 мм |
| Довжина ігрового поля | 350 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Розмір дошки | 35 x 35 см |
- Ціна: 249 ₴
