Гімнастичний йога мат 4FIZJO Yoga Mat призначений для індивідуальних занять спортом у домашніх умовах, у спортивних клубах або на природі.
Він виготовлений з NBR високої якості, має антиковзне покриття, яке забезпечує достатнє зчеплення для надійного й ефективного тренування.
Заняття йогою подарують Вам гарне, підтягнуте, а найголовніше здорове тіло.
Гімнастичний килимок 4FIZJO легко очищається вологою тканиною, згодом він не втрачає форму.
Гімнастичний мат має компактні розміри, він простий у зберіганні та транспортуванні.
- Матеріал: бутадієн-нітрильний каучук (NBR)
- Розміри гімнастичного килимка: 180 х 60 х 1 см
- Вага: 0.85 кг
- Колір: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 180 см |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 1 см |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



