Унікальний спортивний аксесуар, який дає змогу вам почуватися максимально комфортно, коли ви займаєтеся фітнесом, йогою, пілатесом, стретчингом та іншими видами фізичної активності. Завдяки такому інвентарю можна виконувати всі різновиди вправ. Виріб має низку функцій, що дає змогу заняттям проводитися з повною концентрацією на техніці.
Тренувальний килимок TPE для йоги та фітнесу від польського бренда Cornix має низку переваг:
•Довговість.
Вам не доведеться міняти килимок кілька разів на рік.
Такий аксесуар може слугувати досить довго.
• Міцність, стійкість до механічних пошкоджень і розтягувань.
• Екологічність (не токсичний).
• Зручність в експлуатації.
За інвентарем не потрібно спеціально доглядати, досить протерти важливою ганчіркою або промити теплою водою.
Він зручно скручується в рулон, важить досить мало. Не ковзає й не прилипає до тіла.
Килимок добре фіксується на поверхні підлоги, а під час інтенсивних занять не прилипає до вологого тіла.
Для чого використовують килимок для йоги
Для занять у спортзалах, вдома, на природі, підходить для дитячих занять танцями та гімнастикою.
- Матеріал: термопластичний еластомер (TPE)
- Розмір: 183x61x0,6 см
- Чохол у комплекті
- Вага: 0,99 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cornix |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Дорослі,Детські, пісочні |
| Довжина: | 183 см |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0,6 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 1 299 ₴




