Пади для тайського боксу SPORTKO ПТК-1 шкіра
Пади для тайського боксу Sportko ПТК-1 призначені для відпрацювання ударів руками та ногами. Використання не обмежується тільки тайським боксом, пади Sportko з успіхом застосовуються для тренувань у муай тай, кікбоксингу та ММА.
Пади пошиті з якісної шкіри, наповнювачем слугує поролон вторинного спінювання. Використовувані матеріали дають змогу отримувати максимальне задоволення від комфортних тренувань і бути впевненим у довговічності падів.
Фіксація здійснюється за допомогою перехресних липучок-застібок, які не дають руці ковзати та забезпечують комфортну посадку на руці. А міцно утримувати падіння дає змогу пряма зручна ручка.
| Довжина: | 38 см |
| Ширина: | 18 см |
| Товщина: | 8 см |
| Матеріал: | кожа |
| Наповнювач: | ПВВ |
| Додатково: | Ціна за 1 капсуль. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплект постачання | Поштучно |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для кікбоксингу/для тайського боксу |
| Наповнювач | Поролон вторинного спінювання |
| Розміри | 18 х 38 х 8 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Макивары |
| Фіксація | Застібка на липучці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 169 ₴
