Комплект для гри в шашки. Якість і зовнішній вигляд — незмінний.
Шашки пластмасові — 24 штуки, упаковані в пластмасовий футляр, що щільно закривається.
Діаметр шашки: 30 мм
Ігрове картонне поле для гри в шашки — одностороннє, розмір 35х35 см, з розміткою, проклеєне на швах для довгої експлуатації.
Вдале паковання для шашок і легке складане ігрове поле зручно взяти із собою на дачу або, наприклад, у поїзд.
Виробництво: Україна.
У шашки грати досить просто:
- Під час удару можна знімати шашки з дошки лише після закінчення ходу (а не в процесі його!),
- Під час удару не можна двічі перекочувати шашкою, що беру участь, через одну й ту ж шашку противника
- Під час удару можна багаторазово переходити через одне і те саме вільне поле
- Якщо ж обидва супротивники вважають, що виграти не в силах, вони погоджуються на жодну
- За потреби поправити розташування шашок, тобто поставити їх акуратніше, що грає уголос, має попередити «поправляння», інакше, якщо він зачепить свою шашку, то зобов'язаний буде піти нею.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал фігур/шашок | Пластик |
| Ширина ігрового поля | 350 мм |
| Довжина ігрового поля | 350 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Шашки |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Комплект |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Розмір дошки | 35 x 35 см |
- Ціна: 385 ₴
