Ігровий набір Шахи та Шашки з дерев'яною дошкою SportReal (фігури пластик)
Гра в шахи розширює кругозір, вчить думати, бути уважним, запам'ятовувати, порівнювати, узагальнювати, передбачити результати своєї діяльності.
Якісні та недорогі класичні шахи невеликого розміру. Люксовий комплект за співвідношенням ціна/якість/практичність.
Складана шахова дошка виготовлена з дерева, фігури — пластикові, без обважнювача, класичного дизайну. Шахова дошка слугує також коробкою для фігур, що зручно для транспортування.
Шахи рекомендуються гравцям-початківцям, які чудово підійдуть для дітей, які відвідують шахову школу, для ігрових кімнат у школах та інших організаціях, для гри як вдома, так і в парку.
Вдале паковання для шашок і легку складану дерев'яну дошку зручно взяти із собою на дачу або, наприклад, у поїзд.
У шашки грати досить просто:
- Під час удару можна знімати шашки з дошки лише після закінчення ходу (а не в процесі його!),
- Під час удару не можна двічі перекочувати шашкою, що беру участь, через одну й ту ж шашку противника
- Під час удару можна багаторазово переходити через одне і те саме вільне поле
- Якщо ж обидва супротивники вважають, що виграти не в силах, вони погоджуються на жодну
- За потреби поправити розташування шашок, тобто поставити їх акуратніше, що грає уголос, має попередити «поправляння», інакше, якщо він зачепить свою шашку, то зобов'язаний буде піти нею.
Характеристики:
Розмір дошки: 36,5 х 36,5 см.
ігрове поле 33 х 33 см
клітинка 4 х 4 см
Висота короля: 80 мм
Діаметр бази короля: 30 мм
Висота пешки: 40 мм
Шашки пластмасові — 24 штуки, упаковані в пластмасовий футляр, що щільно закривається.
Діаметр шашки: 30 мм
Виробництво: Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шахи |
| Матеріал фігур/шашок | Пластик |
| Матеріал дошки | Дерево |
| Ширина ігрового поля | 330 мм |
| Довжина ігрового поля | 330 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Матеріал | Дерево, пластик |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Категорія | Унісекс |
| Вид фігур | Традиційні |
| Розмір дошки | 36 x 36 см |
| Тип набору | 2 в 1 |
- Ціна: 1 385 ₴
