Гімнастичний килимок Yoga Mat TPE, 6 см
Йога мат призначений для індивідуальних занять спортом у домашніх умовах, у спортивних клубах або на природі.
Він виготовлений з термопластичного еластомеру (ТРЕ) високої якості, має антиковзне покриття, яке забезпечує достатнє зчеплення для надійного й ефективного тренування.
Заняття йогою подарують Вам гарне, підтягнуте, а найголовніше здорове тіло.
Гімнастичний килимок Yoga Mat легко очищається вологою тканиною, згодом він не втрачає форми.
Гімнастичний мат має компактні розміри, він простий у зберіганні та транспортуванні.
Розміри гімнастичного килимка: 180х61 см, завтовшки 0,6 см.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вікова категорія | Дорослі,Детські, пісочні |
| Довжина: | 180 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0,6 см |
| Колір | Фіолетово-рожевий |
| Ширина | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴


