
Набір пліометричних боксів 75х60х50/60х50х40 см. 2 шт.(Тумба для кросфіту) BAR2FIT
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15121513
Набір пліометричних боксів BAR2FIT, який ще називається тумба для застрибування або бокс для кроссфіту - це професійний та практичний інструмент, який використовується в широкому спектрі вправ і особливо цінується шанувальниками фітнесу та кроссфіту. Принцип тренувань полягає у виконанні швидких, вибухових рухів, що дозволяють збільшити м'язову силу нижньої частини тіла, а також покращити техніку виконання певних елементів, спрямованих на розвиток стійкості та сили.
Пліометричний бокс виготовлений з високоякісної міцної фанери товщиною 15 мм з твердих порід дерева. Стінки виробу складаються в пази та для додаткової міцності та надійності конструкції скріплені саморізними шурупами. По боках бокс має дві вирізані ручки, для зручності перенесення та використання. Щоб уберегти спортсмена від травм, усі кути дерев'яного боксу оброблені та закруглені. На кожній стороні вказано маркування висоти, виконане лазерним гравіюванням, що гарантує тривалий термін служби. Маркування не стирається і дуже стійке до пошкоджень, Ви завжди знатимете на яку висоту встановлений ваш бокс. Комплект із двох боксів розмірами 60х50х40 см максимальна вантажопідйомність до 150 кг та 75х60х50 см максимальна вантажопідйомність до 300 кг. У нашому боксі може бути задіяна будь-яка сторона, виходячи з ваших потреб та можливостей.
Пліометричний бокс це найкращий спосіб швидко покращити свої фізичні показники у кросфіті, важкій атлетиці та фітнесі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 50 см |
| Товщина | 40 см |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Регульовані |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Макс. навантаження, кг | 150 кг |
| Особливості | Розбірні |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Рівні висоти | 3 рівні |
- Ціна: 9 999 ₴


