Стрічки опору BAR2FIT – компактний, легкий та універсальний тренажер для підтримки тіла у чудовій формі.
Як самостійний тренажер стрічку опору BAR2FIT можна використовувати в широкому комплексі вправ як на фітнес-тренуваннях, лікувальній фізкультурі (ЛФК), так і під час домашніх занять. Слід зазначити, що еластична стрічка популярна збільшення навантаження без нарощування м'язової маси.
Завдяки постійним заняттям з представленою стрічкою можна успішно зміцнити різні м'язи, збільшити силу та витривалість, покращити координацію, набути жвавості рухів, розвинути гнучкість.
Комплектація набора:
Стрічки еластичні:
Салатовий (300х50х0, 35мм) XXS - 1шт
Синій (300х50х0, 5мм) XS - 1шт
Жовтий (300х50х0, 9мм) M - 1шт
Червоний (300х50х1, 1мм) L - 1шт
Чорний (300х50х1, 3мм) XL - 1шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Для фітнесу |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Конструкція | Стрічкова |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 1 мм |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 549 ₴/комплект




