Стрічки опору BAR2FIT – компактний, легкий та універсальний тренажер для підтримки тіла у чудовій формі.
Як самостійний тренажер стрічку опору BAR2FIT можна використовувати в широкому комплексі вправ як на фітнес-тренуваннях, лікувальній фізкультурі (ЛФК), так і під час домашніх занять. Слід зазначити, що еластична стрічка популярна збільшення навантаження без нарощування м'язової маси.
Завдяки постійним заняттям з представленою стрічкою можна успішно зміцнити різні м'язи, збільшити силу та витривалість, покращити координацію, набути жвавості рухів, розвинути гнучкість.
Комплектація набора:
Стрічки еластичні
- Червоний (300х50х1, 1мм) L - 1шт
- Чорний (300х50х1, 3мм) XL - 1шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Для фітнесу |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Конструкція | Стрічкова |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 1 мм |
| Форма | Кругла |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴/комплект





