Стрічки опору BAR2FIT — компактний, легкий і універсальний тренажер для підтримання тіла в чудовій формі.
Як самостійний тренажер стрічки опору BAR2FIT можна використовувати в широкому комплексі вправ як на фітнес-тренуваннях, лікувальній фізкультурі (ЛФК), так і під час домашніх занять. Варто зазначити, що еластична стрічка популярна для збільшення навантаження без нарощування м'язової маси. Завдяки постійним заняттям із представленою стрічкою можна успішно зміцнити різні м'язи, збільшити силу та витривалість, поліпшити координацію, знайти жвавість рухів, розвинути гнучкість.
Комплектація набору:
- Стрічки еластичні:
- Салатовий (300х50х0,35 мм) XXS — 1 шт.
- Синій (300х50х0,5мм) XS — 1 шт.
- Жовтий (300х50х0,9 мм) M — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Для фітнесу |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Конструкція | Стрічкова |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 1 мм |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴/комплект




